Udało nam się już po raz drugi zorganizować Mszę Święta dla naszych podopiecznych w dniu patrona osób ubogich - świętego Antoniego.

Msza Święta w tym roku odbyła się w kościele Miłosierdzia Bożego. Jest to mały kościółek, który kryje w sobie jeden z pierwszych wizerunków Jezusa z objawienia św. Faustyny.

Po mszy odbyła się adoracja przy zachwycającym śpiewie zespołu "Prowadź Mnie". Nie przeszkodziła im nawet niespodziewana awaria organów. Prowadzący zespół Pan Paweł oczarował wszystkich swoim akompaniamentem na akordeonie.

Woluntariusze i nasi podopieczni bardzo miło zaskoczyli nas w tym roku swoja liczebnością. Po modlitwie wszyscy udaliśmy się na poczęstunek przygotowany przez Siostry Felicjanki, pracujące w Kuchni Siostry Samueli. Biesiadowanie nadal umilał nam śpiew zespołu "Prowadź mnie".

Pogoda była dla nas niezwykle łaskawa bo zapowiadany ulewny deszcz pojawił się dopiero po wyjściu naszych ostatnich gości.

To było piękne popołudnie, piękny czas radości i wspólnej modlitwy.

tekst: I.G.

Udało nam się zorganizować Mszę Świętą dla podopiecznych naszego Stowarzyszenia.

Na tydzień przed uroczystością dotarliśmy z ulotkami na temat wydarzenia do wszystkich noclegowni w Krakowie !!!

Msza Święta odbyła się w Kościele Niepokalanego Serca Maryi przy ulicy Smoleńsk 6 w Krakowie, po której odbyła się adoracja uwielbienia prowadzona przez zespół muzyczny „Prowadź mnie”.

Śpiew chóru zachwycił wszystkich a Ojciec Konrad wygłosił kazanie przypominając nam, iż tego dnia obchodzimy wspomnienie Świętego Antoniego jako patrona nie tylko rzeczy zagubionych, ale również osób ubogich.

Nasi podopieczni, wolontariusze, pracownicy Stowarzyszenia Lekarzy Nadziei i Dzieła Pomocy Ojca Pio dość licznie uczestniczyli w nabożeństwie, następnie wszyscy udaliśmy się na wspólne biesiadowanie. Poczęstunek przygotowany przez kuchnię imienia Siostry Samueli Zgromadzenia Sióstr Felicjanek odbył się ze wspólnym śpiewaniem wraz z zespołem muzycznym „Prowadź Mnie”.

Pogoda na szczęście dopisała. Piękny śpiew, piękny wieczór, a przede wszystkim obecność Tego który jest źródłem pokoju i nadziei.

tekst: I.G.